+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mateusz Pach

Mateusz Pach

Witam wszystkich. Wlazłem na to forum, i postanowiłem się przedstawic. Nazywam się Mateusz Pach ,mam 32 lata, 170 cm , 72 kg wagi jestem łysiejącym, siwiejącym brunetem. Stan cywilny; kawaler. Zainteresowania: Maniakalny szachista, niedawno zdobyłem IV kategorię, prócz tego pożarnictwo i piwo. W wolnych chwilach lubię sie napic piwa. Z wykształcenia jestem inzynierem elektrykiem, pracuję jako automatyk- elektryk na delegacjach w pewnej firmie z branży elektroenergetycznej. Po pracy lubię posiedziec nad szachami oraz napic się piwa. Pochodzę z małej wioski Sufczyn, w małopolsce a obecnie mieszkam w Tarnowie, gdzie zarabiają na mnie sklepy monopolowe. grywam po rózniastych turniejach gł w małopolsce. moje największe osiągnięcia:
    III miejsce na II memoriale Edwarda Szymańskiego w kielcach
    http://www.chessarbiter.com/turnieje...andings&7.html

wypicie 12,5 piw podczas turnieju P-15' w tarnowie 13 XI 2011

większych osiągnięc nie mam. Należy dodac jeszcze, że szachy traktuję hobbistycznie, bo dużo pracuję i nie mam czasu na grę i picie piwa.
    A przypomniałem sobie: mam wspólne zdjęcia z autografami GM Łukasza Cyborowskiego . Graliśmy na mistrzostwach Polski w szachach szybkich w Szczucinie kilka lat temu, zdjęcię z autografem GM Artura Jakubca . Graliśmy na memoriale Tadeusza Migdała w Mokrzyskach. Mam jeszcze zdjęcie z autografem GM Kamila Mitonia. Graliśmy na Czarnym Koniu w Gnojniku. Prócz tego jeszcze chciałbym zrobic se parę zdjęc z różnymi szachistami. A i jeszcze chciałbym parę rodzajów piwa skosztowac. więcej o mnie tutaj
    http://nk.pl/#profile/2773435/gallery#!q?album=2
    dobra, kończę te przydługie wywody i idę napic sie zgadnijcie czego?

Wody zrobię wątrobie niespodziankę

Odp: Mateusz Pach

Kiedyś wygrałem 7 piw w turnieju blitzowym w kopalni soli w Bochni, 223 metrów pod ziemią, ale piwo skonsumowałem na powierzchni i po turnieju
    "Niecierpliwość jest wrogiem myślenia" George Koltanowski
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym a nie ulec to zwycięstwo" Józef Piłsudski

kurcze, też grywałem w Bochni w końcu to 25 km od Sufczyna mojego rodzinnego. Szkoda że nie spotkaliśmy się tam. Wtedy jeszcze nie wiedziałem o istnieniu tego forum.

Turniej blitza rozegrano jako imprezę towarzyszącą do słynnego onegdaj turnieju Złotej Wieży
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym a nie ulec to zwycięstwo" Józef Piłsudski

wczoraj wieczór sie nudziłem
    więc napisac coś postanowiłem
    szachiści to szaleni ludzie
    i przy szachach i na luzie
    więc by zrównać sie poziomem
    nie szachowym lecz alkoholowym
    pić zaczynam od tej pory
    w te szachowe wieczory.
    Kiedy partię zacznę grać
    lubię w siebie piwo wlać
    gdy dorobię się przewagi
    muszę wypić dla odwagi.
    pion do przodu, koń szaleje
    jeszcze browar w siebie wleję
    już zwycięstwo czuję, ach,
    jeszcze jedno piwko - bach....

Lecz przeciwnik mój szachowy,
    nie pijany, całkiem zdrowy;
    dam mu wygrać, co mi tam
    PS jeszcze jedno piwko mam :-)

3 szachistów czytajacych to forum w rozmowie ze mną na żywo, stwierdziło, że przydałby się ciąg dalszy.... Pozdrawiam pana Andrzeja, Leszka i Piotra

Grając onegdaj na słynnym turnieju w Pardubicach kilka razy, lepiej wypadałem kiedy wypiłem mniej słynnego czeskiego piwa ;-)

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów