+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 47 z 47

Wątek: Zakładamy klub szachowy...

1. Cytat Zamieszczone przez acidity
    Na koniec pozwolę sobie na pytanie, kto mi podpowie gdzie starć sie o wsparcie finansowe na szkolenie np. kadry trenerskiej/instruktorów?
    Może w Kuratorium Oświaty w Szczecinie ??

Jeszcze kilka dni temu na Podkarpaciu mieliśmy Kuratora który wiedział jaką rolę mogą pełnić szachy w systemie edukacji.

Odp: Zakładamy klub szachowy...

Cytat Zamieszczone przez acidity Zobacz posta
    Oczywiście, ONI to czytają, jak wszystko na tym forum. Problem w tym, że nie odpowiedzą. Nie zrobią tego także, gdy ich poprosisz, bo w odróżnieniu od Francji, nie mają przygotowanych materiałów dla zainteresowanych.

Ja chciałby np. usłyszeć fachową odpowiedź na pytanie jaką formę działalności wybrać? Stowarzyszenie prowadzące działalność, nie prowadzące, a może UKS albo jakaś inna?
    Tu nie wystarczy odesłać do ustaw, tu trzeba przeszkolić(wystarczy w formie pisemnej), aby uzmysłowić zainteresowanym plusy i minusy, z czym się to wiąże, kiedy wybrać taką lub inną formę działalności(najkorzystniejsze w konkretnym przypadku) itd. Jest tak jak Pisze Pan Krzysztof, na te pytania odpowiedzi powinien mieć zarząd, ale czy my kiedykolwiek doczekamy się tak kompetentnych osób w zarządzie związku? Nie sądzę...
    Za to na stronie PZSzach www.pzszach.pl w FAQ jest co zrobić aby płacić składki. Zapewne w Zarządzie i Biurze nie biorą pod uwagę, że najpierw klub musi powstać.
    Chcę zarejestrować nowy klub – co mam zrobić?

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów