+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 115

Wątek: Uwaga usterki ?

Uwaga usterki ?

Proponuję w tym dziale zadawać pytania techniczne odnośnie działania forum.
    Od razu moje pierwsze pytanie : dlaczego nie zaznacza mi wiadomości jako przeczytanych pomimo, że je przeczytałem ?
    Drugie pytanie : dlaczego wchodząc na stronę pzszach.pl muszę się logować ręcznie prawie za każdym razem ostatnio pomimo, że zaznaczam opcję , aby logować się automatycznie ?

2. 1) To kwestia aktualizacji bazy danych. Jak zbyt szybko pan wchodzi znów, to zawsze będzie oznaczone jako nieprzeczytane.
    2) To prawdopodobnie kwestia cookies u pana w przeglądarce. Ma pan włączone może blokowanie cookies ?
    Arguing in the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Cytat Zamieszczone przez Hedi
    2) To prawdopodobnie kwestia cookies u pana w przeglądarce. Ma pan włączone może blokowanie cookies ?
    No właśnie nie, panie Stanisławie.

A więc tak Panie Jerzy:
    Na pytanie 1 to odpowiedź Hediego jest chyba trafna, co się zas tyczy pytania numer 2, to nie wiem dlaczego tak jest u Pana, u mnie oraz u paru innych użytkowników, wszystko w tej kwestii jest ok.
    Pozdrawiam
    Admin

5. Re: Uwaga usterki ?

Cytat Zamieszczone przez Jerzy
    Od razu moje pierwsze pytanie : dlaczego nie zaznacza mi wiadomości jako przeczytanych pomimo, że je przeczytałem ?
    Jedna z możliwości: Opcje internetowe->Tymczasowe pliki internetowe->Ustawienia->Sprawdź czy są nowsze wersje przechowywanych stron: ustaw opcję "przy każdej wizycie na stronie"
    Cytat Zamieszczone przez Jerzy
    Drugie pytanie : dlaczego wchodząc na stronę pzszach.pl muszę się logować ręcznie prawie za każdym razem ostatnio pomimo, że zaznaczam opcję , aby logować się automatycznie ?
    Ja w takim przypadku zawsze usuwam wszystkie "ciasteczka" z komputera. Zauważyłem, że jak jest ich bardzo dużo, to mogą pojawiać się różne problemy. Bardziej mi to wygląda jednak na to co napisał Hedi

A teraz dla odmiany krzyczy mi, że
    [shadow=red:1282287541]Warning ! cookie domain is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_domain row[/shadow:1282287541]

Ale ogólnie wystrój forum zmienił się na lepsze

Tez mi to krzyczy, co więcej własnie mie wylogowało. Ale admin pracuje nad wszystkim. Niestety komuś najwyraźniej nie podoba się to forum i atakuje no ale przeżyjemy hehehe

[ Dodano: Nie Maj 15, 2005 1:52 am ]
    Jest błąd - wpisałem się w wątku "kto odpowiada za zamknięcie forum...." po czym nagle otworzyła się strona nr 4 tematu i nic na niej nie było napisane. Mój post był ostatni na stronie nr 3

Trochę dziwnie :? Za dużo bajerów No i gdzie są emblematy?
    Obelgi – to argumenty tych, którzy nie mają argumentów. Jean Jacques Rousseau

9. Cytat Zamieszczone przez Rado
    [ Dodano: Nie Maj 15, 2005 1:52 am ]
    Jest błąd - wpisałem się w wątku "kto odpowiada za zamknięcie forum...." po czym nagle otworzyła się strona nr 4 tematu i nic na niej nie było napisane. Mój post był ostatni na stronie nr 3
    Tak bywa na tych forach, w starszej wersji PHP BB też to wyskakiwało...
    Arguing in the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Double Vision

A teraz widzę podwójnie ... tam gdzie gadu-gadu

11. Owszem, już to adminowi zgłosiłem. Wraz z paroma innymi kwestiami :)

Staram się na bieżąco usuwać wszelkie blędy i niedociągnięcia. Niestety jak większość ludzi w tym kraju nie mogę caly dzień siedzieć przy komputerze. co się tyczy avatarów to problem polega na tym, że serwer nie importuje ich. Proponuje to rozwiązać w ten sposób iż osoby, które bedą chcialy avatara to wyślą na maila: jurek@wkm.ig.pl i wtedy wgram bezpośrednio do bazy.

Pozdrawiam
    admin

Cytat Zamieszczone przez admin
    co się tyczy avatarów to problem polega na tym, że serwer nie importuje ich.
    Dziwne i niespotykane zachowanie jak na serwer
    A jaki masz ustawiony dostęp do katalogu .../images/avatars ?
    Ten katalog powinien mieć ustawiony pełen dostęp (777) - być może tu tkwi problem z odmową uploadu plików.
    "Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

14. Cytat Zamieszczone przez admin
    co się tyczy avatarów to problem polega na tym, że serwer nie importuje ich.
    Skoro można robić upload załączników, to i awatary też można wysyłać.
    Mam przeczucie, że Przemek trafił w dziesiatkę

A teraz dla odmiany jak klikam w nowe posty, to czasami wyskakuje mi komunikat
    Nie istnieją żadne posty dla tego tematu
    "Niecierpliwość jest wrogiem myślenia" George Koltanowski
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym a nie ulec to zwycięstwo" Józef Piłsudski

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów