+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 115

Wątek: Uwaga usterki ?

1. Dziecinada. Problem może rozwiązać Rado. Utworzyć nowe forum, po czym odebrać swoją domenę i podpiąć pod te forum ;-)

Pytanie tylko, czy ma to sens? Jakoś nie widzę tutaj potrzeby ingerencji moderatora. Stabilna grupa użytkowników przeważa i nikt raczej się nie wychyla z głupotami.

Cytat Zamieszczone przez acidity
    Stabilna grupa użytkowników przeważa i nikt raczej się nie wychyla z głupotami.
    Na szczęście...
    Mi raczej chodziło o ewentualne odciążenie Bartka, tak aby miał więcej czasu na treningi
    "Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Mi raczej chodziło o ewentualne odciążenie Bartka, tak aby miał więcej czasu na treningi
    Podejrzewam, że Bartek raczej za dużo trenuje. Przydałby mu się relaks od szachów
    "Niecierpliwość jest wrogiem myślenia" George Koltanowski
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym a nie ulec to zwycięstwo" Józef Piłsudski

Cytat Zamieszczone przez Jerzy
    Przydałby mu się relaks od szachów
    Kto wie, może masz rację
    "Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość." (1 Kor 13)

Mieszka w
    Warszawa
    Zauważyłem, że od pewnego czasu źle działała funkcja "Szukaj".
    Błąd już został naprawiony.

Mieszka w
    Niemcy

Blokowanie kont

Od wczoraj dostaję maile, że ktos próbował się dostać na moje konto oraz konto zostało na pewnien czas zablokowane (i dobrze!). Też tak macie, czy po prostu ktos sobie moje konto założył za cel?
    Więcej tu czytam, niż piszę.

7. Od dwoch tygodni

Witam,

Od dwoch tygodni otrzymuje podobne informacje....

k.pytel

Na moje konto ktoś chciał się włamać 20 razy
    "Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonym a nie ulec to zwycięstwo" Józef Piłsudski

Mieszka w
    Staten Island, NY
    A do mojego konta się włamano i nawet wiem kto. :tak

Ja również mam pewne podejrzenia.

Mieszka w
    Warszawa
    Kiedys podobny atak mial miejsce na forum ACP i zakonczyl sie zniszczeniem forum.
    To nie jest atak na poszczegolnych uzytkownikow, tylko atak za pomoca skryptow na wszystkich.
    Obysmy mieli wieksze szczescie... (i dobra kopie zapasowa)

To ja tylko porządkowo zauważę, że też od paru dni niemal codziennie mam notyfikację o zablokowaniu z powodu prób logowania.

PS Jakbym był adminem, to bym zerknął, czy by nie poblokować jakichś zakresów IP....
    Gdzie warto grać przez sieć - http://mekk.waw.pl/mk/szachy

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mekk
    Jakbym był adminem, to bym zerknął, czy by nie poblokować jakichś zakresów IP....
    Jakbym był adminem, to też bym zerknął :oko:

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (5) na twoje konto, na Polski Związek Szachistów i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa.
    Nawet na moje próbowano :\

A na moje nie (no to pewnie teraz się wysypie )

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów