Zobacz wyniki ankiety: Jaki powinien być zakres cenzury na tym forum

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie powinno być jakiekolwiek cenzury

0 0%
  • Powinno się usuwać jedynie posty wulgarne bądź obrzydliwe

6 16.67%
  • Usuwać wulgarne, obrzydliwe, a także oszczercze i ewidentnie kłamliwe

25 69.44%
  • Powinno się cenzurować wszystko to co jest nieładne, bądź nieprzyjemne dla opisywanych

3 8.33%
  • Każdy post powinien się pojawiać jedynie po akceptacji moderatora/admina

2 5.56%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: Zakres cenzury na forum pzszach.pl

Zakres cenzury na forum pzszach.pl

Jak to widzicie?

Cenzura być musi, w końcu po to stworzono regulamin, aby administrator kontrolował jego przestrzeganie. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się opcja środkowa.

Moim zdaniem cenzurowane powinny być wypowiedzi pewnego znanego dziennikarza z Warszawy jako z reguły obraźliwe i nieprawdziwe.
    Marcin ma racje - środkowa opcja jest optymalna.
    Visca el Barca!

4. Co do tego "człowieka" to zostały przedsięwzięte następujące kroki :
    - nick jego został zakazany
    - zastanawiamy się, czy słowa tego do listy wyrazów wularnych nie dodać )
    Satysfakcjonujące ?
    Dla mnie też najrozsądniej się środkowa opcja prezentuje.
    Arguing in the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

No może do wulgarnych to nie, bo był taki generał z Francji
    A przedsięwzięte zostały jakieś kroki, jeśli pojawi się ten użytkownik pod innym nickiem?
    Visca el Barca!

6. Będą mogły zostać przedsięwzięte wtedy, gdy się pojawi. Wcześniej to ni ma jak zbytnio.
    Arguing in the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Jedną z niewielu rzeczy jaką pamiętam z "Mojego Systemu" jest profilaktyka
    Visca el Barca!

Cytat Zamieszczone przez Hedi
    Co do tego "człowieka" to zostały przedsięwzięte następujące kroki :- nick jego został zakazany- zastanawiamy się, czy słowa tego do listy wyrazów wularnych nie dodać )Satysfakcjonujące ?
    To chyba jakieś jaja. Każdy powinien być dopuszczony do rejestracji, a usunięty dopiero w przypadku naruszenia regulaminu.

9. Wcale nie jest, że nie dopuszczamy człowieka. Nie dopuszczamy jedynie tego nicka, gdyż wg większości z nas jest słowem bliskim nieprzyzwoitemu.
    Jeżeli przyjdzie tu pod innym nickiem i nie będzie łamał regulaminu to nie ma problemu.

Nie wiem czemu ale mi się to i tak nie podoba ale to moje zdanie

11. Znaczy sie, jeśli takie jest vox populi to zawsze można to zmienić. Taki był pomysł mój i Rada, ale ja się nie będę przy tym upierał.
    Zresztą czy to ma jakieś znaczenie ?

Dla mnie nie - ale jak wolność to wolność - rozumiem Wasze intencje - ale to nie fair troche

13. Dobra, jakoś się to rozwiąże. I tak nie widzę jego piszącego tu, to raczej miało być by ktoś inny nie podszywał się pod niego.

Myslę , że to nie jest na tyle wielki problem. Nicka można uaktywnić - ale w razie jawnego podszycia kare oznaczona ** w spisie kar

15. Cytat Zamieszczone przez Hedi
    Co do tego "człowieka" to zostały przedsięwzięte następujące kroki :- nick jego został zakazany- zastanawiamy się, czy słowa tego do listy wyrazów wularnych nie dodać )Satysfakcjonujące ?
    Niesatysfakcjonujące. Wszelka rozrywka i atrakcje w życiu mile widziane. Dajcie mu pisać!

+ Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów